NTN Kegelrollenlager
4T-02474/02420
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
33,82
exkl. MWST
28,42
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
27,06
exkl. MWST
22,74
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.0645 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 28,575 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 68,262 mm |
| Breite | 22,225 mm |
| Gewicht | 0,418 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
