NTN Kegelrollenlager
33215 U
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
111,74
exkl. MWST
93,90
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
89,39
exkl. MWST
75,12
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.0615 |
|---|---|
| EAN-code | 4547359530711 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 75 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 130 mm |
| Breite | 41 mm |
| Gewicht | 2,24 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
