NTN Kegelrollenlager
33018 U
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
115,74
exkl. MWST
97,26
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
92,59
exkl. MWST
77,81
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.0545 |
|---|---|
| EAN-code | 4547359530100 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 90 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 140 mm |
| Breite | 39 mm |
| Gewicht | 2,26 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
