NTN Kegelrollenlager
32907 XU
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
35,91
exkl. MWST
30,18
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
28,73
exkl. MWST
24,14
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.0465 |
|---|---|
| EAN-code | 4547359529746 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 35 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 55 mm |
| Breite | 14 mm |
| Gewicht | 0,13 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
