NTN Kegelrollenlager
32324 U
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
1.358,15
exkl. MWST
1.141,30
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
1.086,52
exkl. MWST
913,04
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.0460 |
|---|---|
| EAN-code | 4547359529739 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 120 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 260 mm |
| Breite | 90,5 mm |
| Gewicht | 22,41 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
