NTN Kegelrollenlager
32316 U
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
234,86
exkl. MWST
197,36
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
187,89
exkl. MWST
157,89
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.0425 |
|---|---|
| EAN-code | 4547359003147 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 80 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 170 mm |
| Breite | 61,5 mm |
| Gewicht | 6,48 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
