NTN Kegelrollenlager
32230 U
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
1.018,16
exkl. MWST
855,60
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
814,53
exkl. MWST
684,48
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.0365 |
|---|---|
| EAN-code | 4547359529500 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 150 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 270 mm |
| Breite | 77 mm |
| Gewicht | 17,8 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
