NTN Kegelrollenlager
32226 U
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
710,03
exkl. MWST
596,66
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
568,02
exkl. MWST
477,33
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.0355 |
|---|---|
| EAN-code | 4547359529470 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 130 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 230 mm |
| Breite | 67,75 mm |
| Gewicht | 11,25 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
