NTN Kegelrollenlager
32221 U
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
250,42
exkl. MWST
210,44
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
200,34
exkl. MWST
168,35
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.0340 |
|---|---|
| EAN-code | 4547359529425 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 105 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 190 mm |
| Breite | 53 mm |
| Gewicht | 6,25 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
