NTN Kegelrollenlager
32214 U
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
62,24
exkl. MWST
52,30
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
49,79
exkl. MWST
41,84
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.0305 |
|---|---|
| EAN-code | 4547359003031 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 70 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 125 mm |
| Breite | 33,25 mm |
| Gewicht | 1,68 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
