NTN Kegelrollenlager
32010 XU
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
27,37
exkl. MWST
23,00
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
21,90
exkl. MWST
18,40
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.0200 |
|---|---|
| EAN-code | 4547359003406 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 50 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 80 mm |
| Breite | 20 mm |
| Gewicht | 0,385 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
