NTN Kegelrollenlager
31324 XU
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
1.136,43
exkl. MWST
954,98
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
909,14
exkl. MWST
763,98
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.0195 |
|---|---|
| EAN-code | 4547359663600 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 120 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 260 mm |
| Breite | 68 mm |
| Gewicht | 15,9 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
