NTN Kegelrollenlager
30318 U
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
257,54
exkl. MWST
216,42
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
206,04
exkl. MWST
173,14
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.0165 |
|---|---|
| EAN-code | 4547359526615 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 90 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 190 mm |
| Breite | 46,5 mm |
| Gewicht | 5,49 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
