NTN Kegelrollenlager
30312 U
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
73,49
exkl. MWST
61,76
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
58,80
exkl. MWST
49,41
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.0140 |
|---|---|
| EAN-code | 4547359002911 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 60 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 130 mm |
| Breite | 33,5 mm |
| Gewicht | 2,02 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
