NTN Kegelrollenlager
30226 U
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
382,80
exkl. MWST
321,68
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
306,23
exkl. MWST
257,34
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.0100 |
|---|---|
| EAN-code | 4547359526127 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 130 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 230 mm |
| Breite | 43,75 mm |
| Gewicht | 7,25 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
