NTN Kegelrollenlager
30224 U
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
297,21
exkl. MWST
249,76
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
237,77
exkl. MWST
199,81
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.0095 |
|---|---|
| EAN-code | 4547359526110 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 120 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 215 mm |
| Breite | 43,5 mm |
| Gewicht | 6,36 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
