NTN Axial-Zylinderrollenkranz
K81117 T2
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
51,29
exkl. MWST
43,10
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
41,03
exkl. MWST
34,48
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800342.0100 |
|---|---|
| EAN-code | 4547359095043 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 85 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 110 mm |
| Breite | 7,5 mm |
| Gewicht | 0,1 kg |
| Käfig | Polyamidkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Artikelumfang | nur Axial-Zylinderrollenkranz |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Wirkrichtung | einseitig wirkend |
| Winkeleinstellbarkeit | nicht winkeleinstellbar |
Nederlands
Deutsch
English
