NSK Zylinderrollenlager
NU221 WC3
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
332,22
exkl. MWST
279,18
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
265,77
exkl. MWST
223,34
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800172.3480 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 105 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 190 mm |
| Breite | 36 mm |
| Gewicht | 4,125 kg |
| Bauform | Loslager, Innenring beidseitig herausnehmbar |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +150 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Außenring | ohne Nut/Schmierbohrung |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | leicht erhöhte Radiallagerluft |
| Stromisolierung | keine |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
Nederlands
Deutsch
English
