NSK Pendelrollenlager
23134 CKE4C3
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
1.381,83
exkl. MWST
1.161,20
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
1.105,46
exkl. MWST
928,96
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800080.3220 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 170 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 280 mm |
| Breite | 88 mm |
| Gewicht | 22 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | leicht erhöhte Radiallagerluft |
| Bohrung | konische Bohrung (1:12) |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
