NSK Pendelrollenlager
23130 CKE4C3
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
1.009,86
exkl. MWST
848,62
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
807,89
exkl. MWST
678,90
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800080.3080 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 150 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 250 mm |
| Breite | 80 mm |
| Gewicht | 15,6 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | leicht erhöhte Radiallagerluft |
| Bohrung | konische Bohrung (1:12) |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
