NSK Pendelrollenlager
23034 CDE4C3
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
967,92
exkl. MWST
813,38
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
774,33
exkl. MWST
650,70
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800080.2650 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 170 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 260 mm |
| Breite | 67 mm |
| Gewicht | 12,7 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | leicht erhöhte Radiallagerluft |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
