NSK Axial-Pendelrollenlager
29432 E
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
2.228,35
exkl. MWST
1.872,56
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
1.782,68
exkl. MWST
1.498,05
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800229.0260 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 160 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 320 mm |
| Breite | 95 mm |
| Gewicht | 33 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Wirkrichtung | einseitig wirkend |
Nederlands
Deutsch
English
