NSK Axial-Pendelrollenlager
29422 M
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
1.502,30
exkl. MWST
1.262,44
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
1.201,84
exkl. MWST
1.009,95
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800229.0230 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 110 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 230 mm |
| Breite | 73 mm |
| Gewicht | 13 kg |
| Käfig | Messingkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Wirkrichtung | einseitig wirkend |
Nederlands
Deutsch
English
