NSK Axial-Pendelrollenlager
29418 M
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
1.181,72
exkl. MWST
993,04
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
945,37
exkl. MWST
794,43
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800229.0210 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 90 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 190 mm |
| Breite | 60 mm |
| Gewicht | 7,36 kg |
| Käfig | Messingkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Wirkrichtung | einseitig wirkend |
Nederlands
Deutsch
English
