NSK Axial-Pendelrollenlager
29416 M
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
1.029,45
exkl. MWST
865,08
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
823,55
exkl. MWST
692,06
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800229.0180 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 80 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 170 mm |
| Breite | 54 mm |
| Gewicht | 5,24 kg |
| Käfig | Messingkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Wirkrichtung | einseitig wirkend |
Nederlands
Deutsch
English
