NSK Axial-Pendelrollenlager
29338 E
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
1.908,64
exkl. MWST
1.603,90
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
1.526,91
exkl. MWST
1.283,12
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800229.0120 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 190 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 320 mm |
| Breite | 78 mm |
| Gewicht | 25,1 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Wirkrichtung | einseitig wirkend |
Nederlands
Deutsch
English
