NSK Axial-Pendelrollenlager
29317 E
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
808,39
exkl. MWST
679,32
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
646,72
exkl. MWST
543,46
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800229.0050 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 85 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 150 mm |
| Breite | 39 mm |
| Gewicht | 2,7 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Wirkrichtung | einseitig wirkend |
Nederlands
Deutsch
English
