NKE Stützrolle
STO50
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
83,49
exkl. MWST
70,16
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
66,79
exkl. MWST
56,13
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800181.1030 |
|---|---|
| EAN-code | 9008745729218 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 50 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 90 mm |
| Breite | 19,8 mm |
| Gewicht | 0,62 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Außenring | ballige Mantelfläche |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Axialführung | ohne Axialführung |
Nederlands
Deutsch
English
