NKE Stützrolle
STO40
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
50,22
exkl. MWST
42,20
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
40,17
exkl. MWST
33,76
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800181.1020 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 40 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 80 mm |
| Breite | 20 mm |
| Gewicht | 0,55 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Außenring | ballige Mantelfläche |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Axialführung | ohne Axialführung |
Nederlands
Deutsch
English
