NKE Stützrolle
STO17
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
21,75
exkl. MWST
18,28
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
17,40
exkl. MWST
14,62
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800181.0950 |
|---|---|
| EAN-code | 9008745707834 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 17 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 40 mm |
| Breite | 15,8 mm |
| Gewicht | 0,11 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Außenring | ballige Mantelfläche |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Axialführung | ohne Axialführung |
Nederlands
Deutsch
English
