NKE Stützrolle
PWTR50-2RS
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
86,47
exkl. MWST
72,66
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
69,17
exkl. MWST
58,13
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800181.0820 |
|---|---|
| EAN-code | 9008745709715 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 50 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 90 mm |
| Breite | 32 mm |
| Gewicht | 0,95 kg |
| Käfig | keinen, vollrolliges Lager |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Axialführung | mit Axialführung |
Nederlands
Deutsch
English
