NKE Stützrolle
PWTR30-2RS
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
39,60
exkl. MWST
33,28
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
31,68
exkl. MWST
26,62
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800181.0770 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 30 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 62 mm |
| Breite | 29 mm |
| Gewicht | 0,454 kg |
| Käfig | keinen, vollrolliges Lager |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Axialführung | mit Axialführung |
Nederlands
Deutsch
English
