NKE Stützrolle
PWTR20-2RS
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
33,44
exkl. MWST
28,10
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
26,75
exkl. MWST
22,48
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800181.0730 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 20 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 47 mm |
| Breite | 25 mm |
| Gewicht | 0,241 kg |
| Käfig | keinen, vollrolliges Lager |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Axialführung | mit Axialführung |
Nederlands
Deutsch
English
