NKE Stützrolle
NUTR45100-X
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
83,20
exkl. MWST
69,92
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
66,57
exkl. MWST
55,94
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800181.0640 |
|---|---|
| EAN-code | 9008745709401 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 45 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 100 mm |
| Breite | 32 mm |
| Gewicht | 1,43 kg |
| Käfig | keinen, vollrolliges Lager |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Außenring | zylindrische Mantelfläche |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Axialführung | mit Axialführung |
Nederlands
Deutsch
English
