NKE Stützrolle
NUTR1747
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
28,77
exkl. MWST
24,18
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
23,01
exkl. MWST
19,34
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800181.0450 |
|---|---|
| EAN-code | 9008745707186 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 17 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 47 mm |
| Breite | 20 mm |
| Gewicht | 0,22 kg |
| Käfig | keinen, vollrolliges Lager |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Außenring | ballige Mantelfläche |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Axialführung | mit Axialführung |
Nederlands
Deutsch
English
