NKE Stützrolle
NATV10-PP
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
18,02
exkl. MWST
15,14
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
14,41
exkl. MWST
12,11
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800181.0250 |
|---|---|
| EAN-code | 9008745715624 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 10 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 30 mm |
| Breite | 14 mm |
| Gewicht | 0,07 kg |
| Käfig | keinen, vollnadeliges Lager |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Axialführung | mit Axialführung |
Nederlands
Deutsch
English
