NKE Stützrolle
NATR40-PP
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
57,07
exkl. MWST
47,96
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
45,66
exkl. MWST
38,37
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800181.0210 |
|---|---|
| EAN-code | 9008745715563 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 40 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 80 mm |
| Breite | 30 mm |
| Gewicht | 0,8 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Axialführung | mit Axialführung |
Nederlands
Deutsch
English
