NKE Stützrolle
NATR20-PP
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
29,18
exkl. MWST
24,52
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
23,35
exkl. MWST
19,62
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800181.0140 |
|---|---|
| EAN-code | 9008745715488 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 20 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 47 mm |
| Breite | 24 mm |
| Gewicht | 0,25 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Axialführung | mit Axialführung |
Nederlands
Deutsch
English
