NKE Stützrolle
NATR10
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
18,14
exkl. MWST
15,24
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
14,51
exkl. MWST
12,19
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800181.0050 |
|---|---|
| EAN-code | 9008745715396 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 10 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 30 mm |
| Breite | 14 mm |
| Gewicht | 0,06 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Außenring | ballige Mantelfläche |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Axialführung | mit Axialführung |
Nederlands
Deutsch
English
