NKE Kegelrollenlager
JKOS030
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
59,86
exkl. MWST
50,30
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
47,89
exkl. MWST
40,24
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800056.1510 |
|---|---|
| EAN-code | 9008745362200 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 30 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 55 mm |
| Breite | 19 mm |
| Gewicht | 0,18 kg |
| Käfig | Polyamidkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
