NKE Kegelrollenlager
32016-X
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
41,22
exkl. MWST
34,64
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
32,97
exkl. MWST
27,71
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800056.1340 |
|---|---|
| EAN-code | 9008745136245 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 80 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 125 mm |
| Breite | 29 mm |
| Gewicht | 1,28 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
