NKE Kegelrollenlager
33109
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
25,20
exkl. MWST
21,18
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
20,16
exkl. MWST
16,94
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800056.1020 |
|---|---|
| EAN-code | 9008745140716 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 45 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 80 mm |
| Breite | 26 mm |
| Gewicht | 0,563 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
