NKE Kegelrollenlager
33024
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
167,31
exkl. MWST
140,60
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
133,85
exkl. MWST
112,48
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800056.0990 |
|---|---|
| EAN-code | 9008745139857 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 120 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 180 mm |
| Breite | 48 mm |
| Gewicht | 4,22 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
