NKE Kegelrollenlager
32238
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
1.506,30
exkl. MWST
1.265,80
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
1.205,04
exkl. MWST
1.012,64
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800056.0690 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 190 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 340 mm |
| Breite | 97 mm |
| Gewicht | 36,7 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
