NKE Kegelrollenlager
32216
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
47,01
exkl. MWST
39,50
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
37,60
exkl. MWST
31,60
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800056.0630 |
|---|---|
| EAN-code | 9008745138546 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 80 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 140 mm |
| Breite | 35,25 mm |
| Gewicht | 2,13 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
