NKE Kegelrollenlager
31309
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
34,61
exkl. MWST
29,08
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
27,68
exkl. MWST
23,26
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800056.0460 |
|---|---|
| EAN-code | 9008745135149 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 45 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 100 mm |
| Breite | 27,25 mm |
| Gewicht | 1,003 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
