NKE Kegelrollenlager
31306
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
23,30
exkl. MWST
19,58
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
18,64
exkl. MWST
15,66
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800056.0430 |
|---|---|
| EAN-code | 9008745135002 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 30 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 72 mm |
| Breite | 20,75 mm |
| Gewicht | 0,4 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
