NKE Kegelrollenlager
30314
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
74,21
exkl. MWST
62,36
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
59,37
exkl. MWST
49,89
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800056.0380 |
|---|---|
| EAN-code | 9008745133558 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 70 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 150 mm |
| Breite | 38 mm |
| Gewicht | 3,08 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
