NKE Kegelrollenlager
30312
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
46,53
exkl. MWST
39,10
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
37,22
exkl. MWST
31,28
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800056.0360 |
|---|---|
| EAN-code | 9008745133510 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 60 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 130 mm |
| Breite | 33,5 mm |
| Gewicht | 2 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
