NKE Kegelrollenlager
30240
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
1.990,39
exkl. MWST
1.672,60
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
1.592,32
exkl. MWST
1.338,08
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800056.0250 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 200 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 360 mm |
| Breite | 64 mm |
| Gewicht | 25,1 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
